Wpisz nazwę wskaźnika, np: PKB lub stopy procentowe.

    NASI PARTNERZY
Fundamentalna.net - Serwis pozwalający znaleźć najlepsze akcje na giełdzie pod kątem wskaźników fundamentalnych. Wyszukiwanie spółek jest banalnie proste i ogranicza się do wprowadzenia własnych kryteriów fundamentalnych (np. C/Z mniejsza niż 10). W wyniku otrzymujemy kompletną listę spółek pasujacych do naszego stylu inwestowania.

Dodatkowo w ramach tego serwisu prowadzony jest jeden z najlepiej udokumentowanych, osiągający ponadprzeciętne wyniki portfel inwestycyjny. Autor udowadnia, że odpowiednia selekcja spółek może zdziałać cuda.
fundamentalna.net
10 procent rocznie - to blog doświadczonego inwestora, poświęcony zagadnieniom inwestowania na giełdzie z minimalnym ryzykiem. Można tam znaleźć zarówno analizy obecnej sytuacji, jak i prognozy na przyszłość. Dzięki temu blogowi zdobędziesz podstawową wiedzę, bez której lepiej nie ruszać na podbój giełdy.
10-procent-rocznie.blogspot.com/
Equity Magazine - Najpopularniejszy magazyn inwestycyjny w Polsce publikujący niezwykle ciekawe artykuły warte przeczytania niezależnie od poziomu zaawansowania inwestora. Jest to obowiązkowa lektura dla każdego kogo interesuje zarabianie pieniędzy zarówno na giełdzie jak i poza nią.
www.equitymagazine.pl
Longterm blog - Blog prowadzony przez profesjonalnego inwestora, posiadającego ponad 12 letnie doświadczenie, oraz jednego z redaktorów Equity Magazine - Alberta Rokickiego, znanego w świecie Internetu jako Longterm. Autor regularnie podaje swoje prognozy dotyczące szeroko rozumianych rynków finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem polskich akcji.
longterm.pl/
Chilltrade - to blog o inwestowaniu na luzie. Prowadzi go Tomasz Nykiel, który giełdą zajmuje się od 2010 roku. Sam o sobie pisze, że jego doświadczenie wynika w połowie ze spotkania odpowiednich nauczycieli, a w połowie z pracy własnej. We wpisach autor pokazuje potencjalnie zyskowne zagrania, którym warto się przyjrzeć.
chilltrade.pl/
Opcje na akcje - Pierwszy w Polsce profesjonalny blog poświęcony tematyce opcji na GPW.Autor jest aktywnym inwestorem od 2009 roku i inwestuje głównie w oparciu o analizę techniczną. Jeśli Ciebie również interesują możliwości jakie dają opcje na akcje zajrzyj koniecznie.
opcjenaakcje.pl/
Humanista na giełdzie - blog, na którym autor stara się przystępnie pokazać, że humanistyczne wykształcenie nie przeszkadza w grze na giełdzie. Preferuje analizę techniczną i na niej opiera swoje analizy. Opisuj techniki gry na rynku akcji, kontraktów terminowych i forex, a także odnosi się do rynku obligacji oraz opcji.
humanista-na-gieldzie.blogspot.com/
Kapitalista.biz - Autor jest inwestorem i biznesmenem, zamieszcza swoje własne doświadczenia z prowadzonych przedsięwzięć, pokazuje wpływ ryzyka na inwestycje, opisuje różne klasy aktywów i związane z nimi zalety i wady. Blog dla osób chcących rozpocząć przygodę z poważnym inwestowaniem, także rozsądna lektura dla osób na etacie.
kapitalista.biz/
Abecadło finansów osobistych - Blog o oszczędzaniu, inwestowaniu, zarządzaniu sobą i swoim portfelem. Dążę do uzyskania w długim terminie dwucyfrowej realnej stopy zysku z posiadanych środków. Informuję o pojawiających się ciekawych ofertach. Dzielę się podjętymi decyzjami, w co sam lokuję, czego unikam i dlaczego.
www.abecadlo.info
blog Tobiasza Malińskiego - Informacje inwestycyjne, wyprzedzające rynkowe trendy. Wszystko jest opisane rzetelnie, jasno i przystępnie.
www.tobiaszmalinski.pl
partnerzy:
Copyright © 2013-2017 Makrosfera.net
Makrosfera.net Analiza Makro Prognoza Cykli Wskaźniki Makro Historyczne wyniki Mój Profil
Kontakt Regulamin Polityka prywatności Prawa autorskie Partnerzy